Sazinieties ar mums šodien. M. 29635934 / 25908248 Ofiss: Kurzemes prospekts 132A, Rīga, LV-1069

Kāpēc mūsu gatavie video novērošanas risinājumu komplekti ir vislabākā izvēle?

Mēs, Futur lab, patiesi ticam, ka attieksme pret klientu un labu savstarpējo attiecību veidošana ir svarīgāka par pārdošanu. Tāpēc mēs vienmēr nāksim soli pretī saviem klientiem un pārspēsim viņu cerības. Mēs gribam būt pārliecināti, ka katrs, kas pieņem pareizu lēmumu ar mums sadarboties, saņems vairāk, nekā gaidījis. Uzskaitīsim iemeslus, kādēļ mūsu gatavie video novērošanas risinājumu komplekti ir vislabākie pasaulē:

1. Kamēr citas kompānijas komplektā iekļauj tikai standarta CCTV kabeli, mēs piedāvājam UTP CAT5 kabeli un pārveidotājus (balunus). Paskaidrosim, kāpēc: Gatavos komplektus, ko piedāvā citas kompānijas, būs iespējams uzstādīt tikai tad, ja katrai kamerai būs nodrošināta tieša strāvas padeve. Instalācija var izrādīties ļoti sarežģīta (dažreiz pat neiespējama) un izskatīties neglīti. Baluni (konektori), kas ietilpst mūsu komplektos, atļauj pārraidīt elektrību, video un audio signālu, izmantojot tikai un vienīgi UTP CAT5 kabeli! Tas nozīmē, ka nav jāsatraucas par strāvas pievadi tieši pie kamerām, kas ļauj ietaupīt laiku, samazina instalācijas izmaksas un uzlabo vizuālo izskatu. Baluni arī pasargā kameras no nevēlamiem elektromagnētiskiem traucējumiem.

2. Citas kompānijas parasti piedāvā vienāda garuma kabeļu posmus, piemēram, 4 x 20m kabeļa. Tas nav praktiski ir neizdevīgi klientam. Kas notiek, ja kāda no kamerām jāuzstāda tālāk par 20 metriem? Nākas iegādāties papildu kabeli, vai pat atcelt instalāciju. Ja distance ir mazāka, paliek pāri daudz nevajadzīga, neizmantota kabeļa. Mūsu komplekti sniedz jum neierobežotu brīvību. Mēs nodrošināsim precīzi nepieciešamo kabeļu posmu garumu 80
metru robežās. Ja vajadzīgs vairāk kabeļa, mēs iekļausim komplektā papildu kabeli, par tik nelielu papildu maksu, ka jūs to pat nepamanīsiet. Piemēram, jums vajadzīgi 5m, 15m, 25m un 35m gari kabeļu posmi. Mēs dosim tieši to,
kas nepieciešams. Vai nav lieliski?

3. Pat lētākais no mūsu gatavajiem video novērošanas risinājumu komplektiem iekļauj sevī ļoti labas kvalitātes 700 tvl TEK UK CCTV kameras un TEK UK ADVANTAGE 960H videorakstītāju (DVR). 960h ir augstākā šobrīd iespējamā DVR ieraksta kavlitāte!

4. Visi augstāk minētie faktori padara mūsu videorakstītājus un kameras ļoti viegli uzstādāmus un lietojamus, kas nozīmē, ka jūs varat nekavējoties sākt izmantot priekšrocības, ko tie sniedz. Mēs par visu parūpēsimies, jums atliks tikai izbaudīt gūto labumu!

Karstie Profesionālie iekštelpu komplekti

4 Kanālu TEK UK PRO ADVANTAGE, 2x iekštelpu kameru
un video rakstītāja komplekts. 700 tvl.
Standarta cena €320, Tagad €238…vairāk

4 Kanālu TEK UK PRO ADVANTAGE, 4x iekštelpu kameru
un video rakstītāja komplekts. 700 tvl.
Standarta cena €398, Tagad €298…vairāk

Karstie Profesionālie ārpustelpu komplekti

4 Kanālu TEK UK PRO ADVANTAGE, 2x ārpustelpu kameru
un video rakstītāja komplekts. 700 tvl.
Standarta cena €350, Tagad €268…vairāk

4 Kanālu TEK UK PRO ADVANTAGE, 4x ārpustelpu kameru
un video rakstītāja komplekts. 700 tvl.
Standarta cena €428, Tagad €328…vairāk